| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
|---|---|
| Betalingstype | TT/paypal/LC/Western Union |
| Aflevering | door lucht/overzees |
| Toepassing | Automobilerij |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminium, staal, koper, titanium, kunststof |
|---|---|
| Deklagen | Nikkel |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, Roestvrij staal |
| Productieproces | CNC-bewerking, draaiwerk, frezen |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Afmetingen | Op maat |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Vorm | aangepast |
| Diensten | ODM, OEM |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Afmaken. | Polieren |
| Doorlooptijd | 7-10 dagen |
|---|---|
| Steekproef | Beschikbaar |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Oorsprong | China |
| Afmaken. | Polieren |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| Afwerking van het oppervlak | Polieren |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |