| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
|---|---|
| Typ płatności | TT/paypal/LC/western Union |
| Dostawa | drogą powietrzną/morską |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| Materiał | Aluminium, stal, mosiądz, tytan, plastik |
|---|---|
| Powłoki | Nikiel |
| Możliwości materiałowe | aluminium, stal nierdzewna |
| Proces produkcji | Obróbka CNC, toczenie, frezowanie |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Sposób dostarczania | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Usługa | ODM, OEM |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| technologii | Skomplikowane części ciała |
| Skończ. | Polerowanie |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Dokładność | 0,01 mm |
| Jakość | 100% kontroli |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Pochodzenie | Chiny |
| Skończ. | Polerowanie |
|---|---|
| Jakość | 100% kontrola |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
| Szerokość | 100~800 mm |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie |
|---|---|
| Jakość | 100% kontrola |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |