| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| χρώμα | Χρυσό |
|---|---|
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Με τον ανεμιστήρα | Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε ανεμιστήρα μαζί |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% |
| Πυκνότητα πτερυγίων | 50 πτερύγια ανά ίντσα |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | Χαλκός ή αργίλιο |
| Πυκνότητα πτερυγίων | 50 πτερύγια ανά ίντσα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| χρώμα | Χρυσό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αποσύνθεση θερμότητας | Αποτελεσματική |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Επεξεργασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Size | Customizable |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Strong |
| Design Flexibility | Versatile |
| Heat Conductivity | High |
| Cost | Affordable |
| Χρήση | ηλεκτρονικό περίβλημα |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άνωδες |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Τύπος μούχλας | Επεξεργασμένα στη μηχανή ακρίβεια μέρη |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος πληρωμής | ΤΜ/paypal/LC/Western Union |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Βιομηχανία | βαλβίδα |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος μούχλας | Επεξεργασμένα στη μηχανή ακρίβεια μέρη |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Μηχανές επεξεργασίας | Στρίβας ακρίβειας, Στρίβας CNC |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Εφαρμοσμένη μηχανική | Μηχανές τρυπών CNC |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |