| Diensten | OEM, ODM, op maat |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Verwerking | Bewerking, frezen, boren, enz. |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Type | Boringen, slijpen, slijpen, draaien |
| Precisie | Hoog |
|---|---|
| Proces | Gietgieten |
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Grootte | Aanpasbaar |
| Kosten | Betaalbaar |
| Ontwerpflexibiliteit | veelzijdig |
| Kleur | Zilver |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Afmaken. | Polieren |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Afmaken. | Polieren |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Type | Voorpaneel |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Corrosiebestendigheid | Sterk |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | motorfietshoorn |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Fabrikant | OEM/ODM |
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Precisie | Hoog |
| Qc-controle | Kritisch dubbeltje |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0.6-3.2 |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| technologie | draaibank & CNC |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Proces | Het afschaven, CNC |
|---|---|
| Vinnentype | Verplaatst |
| Grondstoffen | Zuiver koper |
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Productdimensie | Op maat |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Afmaken. | Polieren |