| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Renk | Altın |
|---|---|
| şekli | kare |
| Fanlı | Evet, Birlikte Hayran Sunabiliriz |
| Kalite Kontrolü | 100% |
| Kanat Yoğunluğu | İnç Başına 50 Yüzgeç |
| Kalite Kontrolü | 100% |
|---|---|
| Çiğ madde | Bakır veya alüminyum |
| Kanat Yoğunluğu | İnç Başına 50 Yüzgeç |
| şekli | kare |
| Renk | Altın |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Isı dağılımı | Verimli |
| Kesinlik | Yüksek |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Size | Customizable |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Strong |
| Design Flexibility | Versatile |
| Heat Conductivity | High |
| Cost | Affordable |
| Kullanımı | Elektronik kabuk |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yüzey işlemi | Anodlanmış |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Kalıp Tipi | Hassas İşlenmiş Parçalar |
|---|---|
| Bitir. | Polişleme |
| Ödeme türü | TT/paypal/LC/Western Union |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Pürüzsüzlük | ±0,01 mm |
| ENDÜSTRİ | Kapak |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| Kalıp Tipi | Hassas İşlenmiş Parçalar |
| Bitir. | Polişleme |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Pürüzsüzlük | ±0,01 mm |
| Özel yapımı | - Evet. |
| İşleme Makineleri | Hassas Öğütücü, CNC Freze Tezgahı |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
|---|---|
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Mühendislik | CNC|Sondaj Makineleri |
| Özel yapımı | - Evet. |