| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Türü | CNC torna parçaları |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| malzeme | Metal |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Açılış Modeli | Otomatik |
|---|---|
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Opening Pattern | Automatic |
|---|---|
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Kesinlik | 0.005mm |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | Çin |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| Mühendislik | CNC|Sondaj Makineleri |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| OEM veya ODM | Kullanılabilir |
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
|---|---|
| Türü | Delme|Frezeleme|Tornalama |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Spesifikasyon | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüzey finişi | eloksal |
| Kullanımı | Oto parçaları |
| Hurda oranı | %1 |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
|---|---|
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Bitir. | Parlatma Eloksal |
| Kaynağı | ÇIN |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |