| Bitir. | parlatma |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-10 gün |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Genişliği | 100~800mm |
| özel yapılmış | - Evet. |
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Şekli | Özel |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Yüzey işlemi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Nakliye yolu | Ekspres |
|---|---|
| Doğruluk | 0,006 |
| Ekipman | Delme Makineleri |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Boyutları | Özel |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Bitir. | Polişleme |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Ürün | Cnc İşleme Parçaları |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
|---|---|
| Yüzey finişi | Nikel kaplama |
| İşlem | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Standart | ISO9001:2008 |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0.6-3.2 |
|---|---|
| Piyasa | ABD, Avrupa, Asya, Türkiye, Rusya, Afrika |
| işleme tipi | Hassas CNC TORNA CNC TORNA |
| OEM HİZMETİ | Kabul edilebilir. |
| Şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
|---|---|
| Bitir. | Parlatma Eloksal |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Garanti | 1 yıl |