| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
|---|---|
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Bitir. | Polişleme |
| Kaynağı | Çin |
| malzeme | Metal |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Isı direnci | Evet |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| malzeme | Metal |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Bitir. | Polişleme |
| Garanti | 1 yıl |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, ODM |
|---|---|
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Kabartma | özel mevcut |
| Uygulama endüstrisi | Sensör, Otomotiv, Enstrüman |
| Malzeme | Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Bitir. | Yumuşak |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Usage | Furniture cabinet hardware decoration kitchen |
|---|---|
| Quantity | Various |
| Key Words | Knurled Nuts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Özellik | Sertlik ve Esneklik |
|---|---|
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Maksimum Çap | 15m |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Maksimum Çap | 15m |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Örnek | Özgür |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| Kalite | %100 Muayene |
| özel yapılmış | - Evet. |
| Örnek | Kullanılabilir |