| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Opening Pattern | Automatic |
|---|---|
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Ακριβότητα | 00,005mm |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Εφαρμοσμένη μηχανική | Μηχανές τρυπών CNC |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| ΟΜ ή ΟΔΜ | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
|---|---|
| Τύπος | Στρώσεις και στροφές |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
| Συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Προδιαγραφές | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τελεία επιφανείας | Ανωδικοποίηση |
| Χρήση | Τμήματα αυτοκινήτων |
| Ποσοστό απορρίματος | 1% |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
|---|---|
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |