| Oorsprong | China |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Precisie | 0.01 mm |
| Type | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Precisie | 0.01 mm |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Openingspatroon | Automatisch |
|---|---|
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Precisie | 0.01 mm |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Opening Pattern | Automatic |
|---|---|
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Precisie | 0.005 mm |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Techniek | Machines voor het boren met behulp van CNC |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| OEM of ODM | Beschikbaar |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Type | Boringen, slijpen, slijpen, draaien |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
| Verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Specificatie | Aangepast |
|---|---|
| Afwerking van het oppervlak | Anodisatie |
| Gebruik | Auto-onderdelen |
| Schroottarief | 1% |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
|---|---|
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| Afmaken. | Poleren geanodiseerd |
| Oorsprong | China |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |