| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| Met Ventilator | Ja, we kunnen samen fan bieden |
| Kwaliteitscontrole | 100% |
| Vindichtheid | 50 vinnen per centimeter |
| Kwaliteitscontrole | 100% |
|---|---|
| Grondstoffen | Koper of Aluminium |
| Vindichtheid | 50 vinnen per centimeter |
| Vorm | Vierkant |
| Kleur | Goud |
| Size | Customizable |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Strong |
| Design Flexibility | Versatile |
| Heat Conductivity | High |
| Cost | Affordable |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Warmteafvoer | Efficiënt |
| Precisie | Hoog |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vervaardigingsproces | Gietgieten |
| Gebruik | elektronische behuizing |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Vorm | rechthoekig |
| Vormtyp | Precisie Machinaal bewerkte Delen |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Betalingstype | TT/paypal/LC/Western Union |
| Toepassing | Automobilerij |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Industriële sector | klep |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Vormtyp | Precisie Machinaal bewerkte Delen |
| Afmaken. | Polieren |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Toepassing | Automobilerij |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Verwerkingsmachines | Precision grinder, CNC freesmachine |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
|---|---|
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Techniek | Machines voor het boren met behulp van CNC |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |