| Skończ. | Polerowanie |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Szerokość | 100~800 mm |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Sposób dostarczania | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Usługa | ODM, OEM |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
|---|---|
| Dokładność | 0,006 |
| Wyposażenie | Wiertarki |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
|---|---|
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Skończ. | Polerowanie |
| Precyzja | 00,01 mm |
| Produkt | Części do obróbki CNC |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Niklowanie |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Standardowy | ISO9001:2008 |
| Próbka | Dostępne |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,6-3,2 |
|---|---|
| Rynek | USA, Europa, Azja, Turcja, Rosja, Afryka |
| Rodzaj obróbki | Precyzyjne toczenie CNC TOKARKA CNC |
| Usługa OEM | Przystępne. |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie anodowane |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Precyzja | 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |