| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0,006 |
| ΕΠΙΤΡΟΠΟΙ | Μηχανές τρυπών |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Προϊόν | Μέρη επεξεργασίας CNC |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
|---|---|
| Τελεία επιφανείας | Επικάλυψη από νικέλιο |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Τύπος | ISO9001:2008 |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | RA 0.6-3.2 |
|---|---|
| Αγορά | ΗΠΑ, Ευρώπη, Ασία, Τουρκία, Ρωσία |
| Τύπος κατεργασίας | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικές συσκευές |
| Υπηρεσία OEM | αποδεκτό |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |