| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
|---|---|
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Skończ. | Polerowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| materiał | Metal |
| Waga | Lekki |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Odporność na ciepło | Tak |
| Proces produkcyjny | CNC Mękawka |
| Trwałość | Wysoki |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| materiał | Metal |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
| Skończ. | Polerowanie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Służba | Dostosowane OEM, ODM |
|---|---|
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Węglowodany | Dostępne na zamówienie |
| Branża aplikacji | Czujnik, Motoryzacja, Instrument |
| Materiał | Aluminium, Stal nierdzewna, Mosiądz, Miedź, Tytan |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Skończ. | Gładki |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Usage | Furniture cabinet hardware decoration kitchen |
|---|---|
| Quantity | Various |
| Key Words | Knurled Nuts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Cechy | Twardość i elastyczność |
|---|---|
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Średnica Maks | 15 m |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Średnica Maks | 15 m |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Próbka | Bezpłatny |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Jakość | 100% kontrola |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Próbka | Dostępne |