| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
|---|---|
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Afmaken. | Polieren |
| Oorsprong | China |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Gewicht | Lichtgewicht |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Hittebestendigheid | Ja |
| Productieproces | CNC -bewerking |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Spoormateriaal | Metalen |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Afmaken. | Polieren |
| garantie | 1 jaar |
| Dienst | Aangepaste OEM, ODM |
|---|---|
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Ruwheid | beschikbare douane |
| Toepassingsindustrie | Sensor, auto, instrument |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Afmaken. | Glanz |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Usage | Furniture cabinet hardware decoration kitchen |
|---|---|
| Quantity | Various |
| Key Words | Knurled Nuts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Kenmerken | Hardheid en flexibiliteit |
|---|---|
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Diameter Max | 15 m |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Diameter Max | 15 m |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Proefproef | Vrij |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Proefproef | Beschikbaar |