| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Wielkość | Możliwość dostosowania |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |
| Materiał | Aluminium |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
|---|---|
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
| materiał | Metal |
| Precyzja | wysoki |
|---|---|
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe |
| Przewodnictwo ciepła | wysoki |
| Materiał | Aluminium |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Wielkość | Możliwość dostosowania |
| Koszt | Przystępny |
| Elastyczność projektowania | Wszechstronny |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Wydajność produkcji | wysoki |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Koszt | Przystępny |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Skończ. | Polerowanie |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| technologii | Skomplikowane części ciała |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Jakość | 100% kontrola |
| Skończ. | Polerowanie |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Rodzaj | Przedni panel |
|---|---|
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Odporność na korozję | Silny |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | Klakson motocyklowy |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Producent | OEM/ODM |
| Przewodność cieplna | Wysoki |
| Precyzja | Wysoki |