| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Αποσύνθεση θερμότητας | Αποδοτικός |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Διαδικασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Η θερμική αγωγικότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
| Ευελιξία σχεδίου | ευέλικτος |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Αποδοτικότητα παραγωγής | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6μm |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Τύπος | Προσωρινό πάνελ |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | κέρατο μοτοσικλετών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Κατασκευαστής | OEM/ODM |
| Θερμική αγωγιμότητα | Υψηλή |
| Ακριβότητα | Υψηλή |