| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Isı dağılımı | Verimli |
| Malzeme | Alüminyum |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | Çin |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| malzeme | Metal |
| Kesinlik | Yüksek |
|---|---|
| İşlem | basınçlı döküm |
| Isı İletkenliği | Yüksek |
| Malzeme | Alüminyum |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Maliyet | Ekonomik |
| Tasarım Esnekliği | Çok yönlü |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Üretim verimliliği | Yüksek |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Maliyet | Ekonomik |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 7-10 gün |
| Bitir. | Polişleme |
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Kalite | %100 Muayene |
| Bitir. | Polişleme |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Türü | Ön panel |
|---|---|
| Hafif | - Evet. |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Motosiklet Kornası |
| Yüzey işlemi | eloksal |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Üretici | OEM/ODM |
| Isı İleticiliği | Yüksek |
| Kesinlik | Yüksek |