| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Grootte | Aanpasbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Warmteafvoer | Efficiënt |
| Materiaal | Aluminium |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Precisie | Hoog |
|---|---|
| Proces | Gietgieten |
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Grootte | Aanpasbaar |
| Kosten | Betaalbaar |
| Ontwerpflexibiliteit | veelzijdig |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Productie-efficiëntie | Hoog |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Kosten | Betaalbaar |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Afmaken. | Polieren |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Afmaken. | Polieren |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Type | Voorpaneel |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Corrosiebestendigheid | Sterk |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | motorfietshoorn |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Fabrikant | OEM/ODM |
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Precisie | Hoog |