| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
| Standardowy | ISO9001/TS16949 |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Próbka | Wolne |
| Zakres | 1-1000 mm |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
| Próbka | Wolne |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Wykończenie powierzchni | Anodowane |
|---|---|
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Rodzaj | Obróbka CNC |
| Materiał | Aluminium, Miedź, Stal nierdzewna |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kształt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Sposób dostarczania | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, itp. |
| Usługa | ODM, OEM |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Anodowanie |
| Praca | ODM, OEM |
| Czas realizacji | 15-30 dni |
| Standard | ISO9001/TS16949 |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Odporność na ciepło | - Tak, proszę. |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Trwałość | Wysoki |
| Odporność na ciepło | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Dokładność | ±0,01 mm |
| Trwałość | Wysoki |
| Zgromadzenie | Łatwo. |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |