| Typ pleśni | Części obrabiane CNC |
|---|---|
| Próbka | Bezpłatny |
| Aplikacje | Maszyna CNC |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Praca | ODM, OEM |
| Typ pleśni | Części obrabiane CNC |
|---|---|
| Aplikacje | Maszyna CNC |
| Standard | ISO9001/TS16949 |
| Próbka | Bezpłatny |
| Metoda dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Typ pleśni | Części obrabiane CNC |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Próbka | Bezpłatny |
| Aplikacja | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Metoda dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Waga | 0,5-10 kg |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Tworzywo | Stop aluminium |
|---|---|
| proces produkcyjny | CNC Mękawka |
| Wymiary | dostosowane |
| Tolerancja | ± 0,01 mm |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Materiał | Stop aluminium |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Wysokość płetwy | 5 mm |
| rodzaj płetwy | Płetwy prostych |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Wysokość płetwy | 5 mm |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Rozstaw płetw | 2 mm |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |