| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| Standart | ISO9001/TS16949 |
| Boyutları | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Örnek | Özgür |
| Aralık | 1-1000mm |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| Örnek | Özgür |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Yüzeyi bitirin | Anodlanmış |
|---|---|
| Boyutları | Özel |
| Türü | CNC İşleme |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Şekli | Özel |
|---|---|
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Yüzey işlemi | Eloksal, Kaplama, Vb. |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Örnek | Mevcut |
|---|---|
| Yüzey işleme | Eloksal |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kurşun zamanı | 15-30 gün |
| Standart | ISO9001/TS16949 |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Isı Direnci | - Evet. |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Isı Direnci | - Evet. |
|---|---|
| Doğruluk | ±0,01 mm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Toplantı | Kolayca. |
| Üretim süreci | CNC İşleme |