| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Zakres | 1-20mm |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Próbka | Bezpłatny |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Średnica Maks | 15 m |
| Standardowy | ISO 9001 |
|---|---|
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Zakres | 1-200mm |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
| Produkt | Części do obróbki CNC |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
|---|---|
| OEM/ODM | - Tak, tak. |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie anodowane |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Precyzja | 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |