| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
|---|---|
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Standaard | ISO9001/TS16949 |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Proefproef | vrij |
| Bereik | 11000mm |
|---|---|
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Proefproef | vrij |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Oppervlakte afwerking | geanodiseerd |
|---|---|
| Afmetingen | aangepast |
| Type | CNC-bewerking |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal. |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Vorm | aangepast |
|---|---|
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Het anodiseren, het Plateren, enz. |
| Diensten | ODM, OEM |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
| Steekproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren |
| Dienst | ODM, OEM |
| Doorlooptijd | 15-30 dagen |
| Standaard | ISO9001/TS16949 |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Precisiteit | ±0,01 mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vergadering | Eenvoudig |
| Productieproces | CNC-bewerking |