| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Τύπος | ISO9001/TS16949 |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Πεδίο | 11000mm |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Τελεία επιφάνειας | Άνωδες |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Εργαλεία CNC |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, επίστρωση, κ.λπ. |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ανοδιωτικός |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Χρόνος ανοχής | 15-30 ημέρες |
| πρότυπο | ISO9001/TS16949 |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,01 mm |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Συγκρότηση | Εύκολος |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |