| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Τελεία επιφανείας | Χωρισμός |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Τύπος | Στρώσεις και στροφές |
|---|---|
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ρα0.8 |
| Τελείωσε. | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
|---|---|
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ρα0.8 |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
| Συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Δύναμη | Στερέωση |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
| Πιστοποίηση ποιότητας | ISO9001: 2008, RoHS |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |