| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0,006 |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Βάρος | 0.5-10KG |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |