| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ειδικότητα | Σκληρότητα & Ευελιξία |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
|---|---|
| Τύπος | Στρώσεις και στροφές |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
| Συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| ΟΜ ή ΟΔΜ | Διαθέσιμο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |