| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Ακριβότητα | 0.010-0.002 mm |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0,006 |
| ΕΠΙΤΡΟΠΟΙ | Μηχανές τρυπών |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
| Πιστοποίηση ποιότητας | ISO9001: 2008, RoHS |
| Μεταφορές | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| διαδικασία παραγωγής | Μηχανική κατεργασία CNC |
| Διαστάσεις | προσαρμοσμένη |
| Ανοχή | ±0,01 χλστ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |