| Levertyd | 7-10 dagen |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Afwerking van het oppervlak | Polieren |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Type | Boringen, slijpen, slijpen, draaien |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra0.8 |
| Afmaken. | aangepast |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra0.8 |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Diensten | OEM & ODM |
| Verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Kracht | Het vastklemmen |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Kwaliteitscertificering | ISO9001: 2008, RoHS |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |