| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| Maksimum Çap | 15m |
| Özellik | Sertlik ve Esneklik |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Bitir. | parlatma |
|---|---|
| Kalite | %100 Muayene |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Genişliği | 100~800mm |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| Kalite | %100 Muayene |
| özel yapılmış | - Evet. |
| Örnek | Kullanılabilir |
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
|---|---|
| Türü | Delme|Frezeleme|Tornalama |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Bitir. | parlatma |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-10 gün |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Genişliği | 100~800mm |
| özel yapılmış | - Evet. |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | %100 Muayene |
| Bitir. | parlatma |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Şekli | Özel |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Yüzey işlemi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| OEM veya ODM | Kullanılabilir |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |