| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Diameter Max | 15 m |
| Kenmerken | Hardheid en flexibiliteit |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Afmaken. | Polieren |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Type | Boringen, slijpen, slijpen, draaien |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
| Verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Afmaken. | Polieren |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Afmaken. | Polieren |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Vorm | aangepast |
| Diensten | ODM, OEM |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| OEM of ODM | Beschikbaar |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Type verwerking | CNC-bewerking |