| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Τύπος | ISO9001 |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Πεδίο | 1-200 mm |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| μεταφορά | DHL, UPS, FedEx ή όπως επιθυμείτε |
| προϊόν | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| OEM/ODM | Ναι. |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |