| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Boyut | Özel |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Yüzey işlemi | pasivasyon |
|---|---|
| Isı Direnci | Yüksek |
| Boyutları | Özel |
| Bitir. | pasivasyon |
| Uygulama | Tıbbi |
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Şekli | Özel |
| Boyutları | Özel |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| Maksimum Çap | 15m |
| Özellik | Sertlik ve Esneklik |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Doğruluk | ±0,01 mm |
| Yüzeyi bitirin | Anodlanmış |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Görev | Koruma |