| Technologia | Skomplikowane części ciała |
|---|---|
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Jakość | 100% kontrola |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Tolerancja | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
| Chropowatość powierzchni | RA0.8 |
| Jakość | 100% kontrola |
| Usługa | OEM i ODM |
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01 mm-0,05 mm |
| Certyfikat jakości | ISO9001:2008, RoHS |
| Transport | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Zastosowanie | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
| Wykończenie powierzchni | Niklowanie |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Jakość | 100% kontrola |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Oryginalna twardość | HRC35-42 |
| Inżynieria | CNC|Wiertarki |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Skończ. | Gładki |
|---|---|
| Waga | 0,5-10 kg |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kolor | Srebro |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Skończ. | Gładki |
|---|---|
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Skończ. | Gładki |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |