| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Średnica Maks | 15 m |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
|---|---|
| Rodzaj | Wiercenie|Frezowanie|Toczenie |
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Tolerancja | 0,01 mm-0,05 mm |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Dokładność | 0,006 |
|---|---|
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Służba | OEM/ODM/dostosowane |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| materiał | Metal |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Waga | Lekki |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Odporność na ciepło | Tak |
| Proces produkcyjny | CNC Mękawka |
| Trwałość | Wysoki |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,6-3,2 |
|---|---|
| Rynek | USA, Europa, Azja, Turcja, Rosja, Afryka |
| Rodzaj obróbki | Precyzyjne toczenie CNC TOKARKA CNC |
| Usługa OEM | Przystępne. |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |