| Użycie | elektroniczna obudowa |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Kształt | Włókna |
| Chropowatość powierzchni | Ra 1,6 |
|---|---|
| Czas realizacji | 4-6 tygodni |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Koszty | Przystępna cena |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Usługa | ODM, OEM |
|---|---|
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Standardowy | ISO 9001 |
| Próbka | Bezpłatny |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Usługa | ODM, OEM |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Produkt | Części do obróbki CNC |
|---|---|
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Gwarancja | 1 rok |
| Skończ. | Gładki |
|---|---|
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Kolor | Srebro |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Waga | 0,5-10 kg |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Kolor | Srebro |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Wnioski | aluminium CNC frezowanie Części |
|---|---|
| Usługa | ODM, OEM |
| Standardowy | ISO 9001 |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |