| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Maksimum Çap | 15m |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Boyut | Özel |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
|---|---|
| Türü | Delme|Frezeleme|Tornalama |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Doğruluk | 0,006 |
|---|---|
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Hizmet | OEM/ODM/Özelleştirilmiş |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| Açılış Modeli | Otomatik |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Kaynağı | ÇIN |
| malzeme | Metal |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Isı direnci | Evet |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0.6-3.2 |
|---|---|
| Piyasa | ABD, Avrupa, Asya, Türkiye, Rusya, Afrika |
| işleme tipi | Hassas CNC TORNA CNC TORNA |
| OEM HİZMETİ | Kabul edilebilir. |
| Şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |