| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Application | Electronic/ Communication/ Automobile/ Automotive |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Design Flexibility | Versatile |
| Production Efficiency | High |
| Process | Die Casting |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ωραίο. |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| αντίσταση | Η διάβρωση |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ωραίο. |
| Μέγεθος | Τύπος |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος | Προσωρινό πάνελ |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | κέρατο μοτοσικλετών |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
|---|---|
| Τύπος | Προσωρινό πάνελ |
| Αντίσταση | Η διάβρωση |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αντοχή σε πρόσκρουση | Εξαιρετικό. |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Απρόσβλητο από την σκόνη | - Ναι, ναι. |
| Αποδοτικότητα παραγωγής | Ψηλά |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ρα 1.6 |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | Ψηλά |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Ανωδικοποίηση |
| Ακριβότητα | Ψηλά |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Τύπος | ISO9001 |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Ακριβότητα | 0.010-0.002 mm |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |