| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
|---|---|
| Τύπος | Στρώσεις και στροφές |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
| Συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ακριβότητα | 0,006 |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Υπηρεσία | OEM/ODM/Customized |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Βάρος | Πυγμάχος ελαφρού βάρους |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Αντοχή σε θερμότητα | Ναί |
| Παραγωγική διαδικασία | Μηχανική κατεργασία CNC |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | RA 0.6-3.2 |
|---|---|
| Αγορά | ΗΠΑ, Ευρώπη, Ασία, Τουρκία, Ρωσία |
| Τύπος κατεργασίας | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικές συσκευές |
| Υπηρεσία OEM | αποδεκτό |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |