| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Application | Electronic/ Communication/ Automobile/ Automotive |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Design Flexibility | Versatile |
| Production Efficiency | High |
| Process | Die Casting |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
|---|---|
| Isı dayanıklılığı | - İyi. |
| Malzeme | Alüminyum |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Rezistans | Aşınma |
|---|---|
| Isı Direnci | - İyi. |
| Boyut | Standart |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Malzeme | Alüminyum |
| Türü | Ön panel |
|---|---|
| Hafif | - Evet. |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Motosiklet Kornası |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
|---|---|
| Türü | Ön panel |
| Rezistans | Aşınma |
| Hafif | - Evet. |
| Çarpma dayanıklılığı | Harika. |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| toz geçirmez | - Evet. |
| Üretim verimliliği | Yüksek |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 1.6 |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
|---|---|
| Isı İleticiliği | Yüksek |
| Ağırlık | Hafif |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Kesinlik | Yüksek |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Standart | ISO9001 |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Kesinlik | 0.010-0.002mm |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |