| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Afmaken. | Polieren |
| Product | CNC draaidelen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Onze Servce | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Materail | Messing |
| Oorsprong | China |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Producten | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Betalingstype | TT/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Verwerkingsmethode | CNC-draaionderdelen |
| Oppervlakte kwaliteit | Glanz |
| Precisie | Hoog |
| Toepassing | Elektrische apparatuur |
| Oppervlakte kwaliteit | Glanz |
|---|---|
| Warmtebehandeling | Vacuümwarmtebehandeling |
| Verwerkingsmethode | CNC-draaionderdelen |
| Vormtyp | Precisie Machinaal bewerkte Delen |
| Precisie | Hoog |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
|---|---|
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Standaard | ISO9001:2008 |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
|---|---|
| Afmaken. | Poleren geanodiseerd |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Precisie | 0.01 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
|---|---|
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Afmaken. | Polieren |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Afmaken. | Glanz |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |