| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
|---|---|
| Vinnentype | Pin Fin |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
|---|---|
| Vinnentype | Pin Fin |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Vinnentype | Pin Fin |
| Grootte | Op maat |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Passivering |
|---|---|
| Warmteweerstand | Hoog |
| Afmetingen | aangepast |
| Afmaken. | Passivering |
| Toepassing | Medisch |
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Vorm | aangepast |
| Afmetingen | aangepast |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Productiemethode | CNC-bewerking |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Diameter Max | 15 m |
| Kenmerken | Hardheid en flexibiliteit |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Precisiteit | ±0,01 mm |
| Oppervlakte afwerking | geanodiseerd |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Functie | Bescherming |