| Levertyd | 7-15 dagen |
|---|---|
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Bereik | 1-20 mm |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Proefproef | Vrij |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |
| Standaard | ISO9001 |
|---|---|
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Bereik | 1-200 mm |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
| product | delen voor cnc-bewerking |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Grootte | Op maat |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vinnentype | Pin Fin |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Afmetingen | Op maat |
|---|---|
| OEM/ODM | - Jawel. |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
|---|---|
| Afmaken. | Poleren geanodiseerd |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Precisie | 0.01 mm |
| Garantie | 1 jaar |