| Schimmeltype | CNC -bewerkte onderdelen |
|---|---|
| Steekproef | Vrij |
| Toepassingen | CNC -machine |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Dienst | ODM, OEM |
| Schimmeltype | CNC -bewerkte onderdelen |
|---|---|
| Toepassingen | CNC -machine |
| Standaard | ISO9001/TS16949 |
| Steekproef | Vrij |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Schimmeltype | CNC -bewerkte onderdelen |
|---|---|
| Doorlooptijd | 7-15 dagen |
| Steekproef | Vrij |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| productieproces | CNC -bewerking |
| Afmetingen | aangepast |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Afmetingen | aangepast |
| Afmetingen | aangepast |
|---|---|
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Vervaardigingsproces | CNC-bewerking |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Vinnenhoogte | 5 mm |
| Vinnentype | Rechte vin |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
|---|---|
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Vinnenhoogte | 5 mm |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Vinnenpijl | 2 mm |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |