| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Obsługa powierzchni | Pasywacja |
|---|---|
| Odporność na ciepło | Wysoki |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Skończ. | Pasywacja |
| Zastosowanie | medyczny |
| Sposób dostarczania | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Próbka | Dostępne |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Średnica Maks | 15 m |
| Cechy | Twardość i elastyczność |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Średnica Maks | 15 m |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Dokładność | ±0,01 mm |
| Wykończenie powierzchni | Anodowane |
| Trwałość | Wysoki |
| Funkcja | Ochrona |