| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικότητα |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τελείωσε. | Παθητικότητα |
| Εφαρμογή | Ιατρική |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ειδικότητα | Σκληρότητα & Ευελιξία |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,01 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Άνωδες |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Λειτουργία | Προστασία |