| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Produkt | Części toczone CNC |
|---|---|
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
| Precyzja | 00,01 mm |
| Typ Dostępny | Obrócenie |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Kontrola jakości | Krytyczna dziesięciocentówka |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,6-3,2 |
| Jakość | 100% kontrola |
| technologii | Przetwórnia obracająca |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Rodzaj obróbki | Precyzyjne toczenie CNC TOKARKA CNC |
|---|---|
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,6-3,2 |
| Rysunek | 2D/(PDF/CAD)3D(IGES/STEP) |
| Kontrola jakości | Krytyczna dziesięciocentówka |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Precyzja | 00,01 mm |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
|---|---|
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
| materiał | Metal |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
|---|---|
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Precyzja | 00,01 mm |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| materiał | Metal |
| Precyzja | 00,01 mm |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Pochodzenie | Chiny |