| Opening Pattern | Automatic |
|---|---|
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Precyzja | 00,005 mm |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Specyfikacja | Dostosowane |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Anodowanie |
| Użycie | Części samochodowe |
| Wskaźnik złomu | 1% |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
|---|---|
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
| Skończ. | Polerowanie anodowane |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Package | Wood Package Or Carton |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Precision | 0.01mm |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
| Produkt | Części do obróbki CNC |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Jakość | 100% kontrola |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,6-3,2 |
| Usage | Furniture cabinet hardware decoration kitchen |
|---|---|
| Quantity | Various |
| Key Words | Knurled Nuts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Waga | Lekki |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Odporność na ciepło | Tak |
| Proces produkcyjny | CNC Mękawka |
| Trwałość | Wysoki |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
|---|---|
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Skończ. | Polerowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| materiał | Metal |