| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Ürün | CNC torna parçaları |
|---|---|
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Tip Mevcut | Tornalama |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| KK Kontrolü | Kritik Kuruş |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0.6-3.2 |
| Kalite | %100 Muayene |
| Teknoloji | Döner ve CNC |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| işleme tipi | Hassas CNC TORNA CNC TORNA |
|---|---|
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0.6-3.2 |
| Çizim | 2D/(PDF/CAD) 3D ((IGES/STEP) |
| KK Kontrolü | Kritik Kuruş |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | Çin |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| malzeme | Metal |
| Açılış Modeli | Otomatik |
|---|---|
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Türü | CNC torna parçaları |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| malzeme | Metal |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Kaynağı | Çin |